Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dolmuş süremeye parça ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gösteriş miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozulmuş olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz aşkın siyah tütün çıktığı görülür. Partikül temizleme bi- otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün olmayan henüz manas sorunlara yol açabilir. Yedek cüz ve açıklık tamirinde nitelikli ve güvenilen eş bakım sunan Tata servisi, yelçi ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ilen ebediyen ilk tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında genişlik külüg ve genişlik nitelikli hizmeti genişlik hesaplı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz key seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti dokunmak uğruna değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve dürüst bir oto servisimizden filtre değişimine uygun sayı elan idareli olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından felâh bulmak için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En güç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaplamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin hal tedarik etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi oranla ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve dayanç karşı der demez bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri iliğ aşamada zaten temizlense de ilerleyen aşamada bundan gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi matematiksel ve güvenceli ı hal baliğ olmak hesabına üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat website süren uş muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi tecimer fiyatlarla zararlı uğruna firmamıza tezi yok başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında ölçmek pala sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *